Els: “Om te beginnen heeft elk van ons een mail naar zijn volledige adresboek verstuurd met de aankondiging van ons spaghettiweekend. Een ‘save the date’ zoals ze dat dan noemen. Zo kon iedereen de data al in hun agenda schrijven. Een maand later mailden we opnieuw met ons aanbod: de prijzen en keuzemogelijkheden (veggie, kinderporties, ...).
Uiteraard vermeldden we in de inschrijvingsmail ook meteen ons rekeningnummer. Zo kon iedereen zijn inschrijving meteen verzilveren! We hebben er ook echt op gelet dat de prijzen democratisch waren. Een volwassene betaalde 15 euro voor een spaghetti, een kinderspaghetti kostte 10 euro. Telkens als we een inschrijving met betaling ontvingen, stuurden we nog een bevestigingsmail. Die opvolging heeft wel geloond denk ik: tot op 1 koppel na is iedereen geweest die zich ingeschreven had. Er kwamen zelfs nog een extra 30 personen opdagen zonder vooraf in te schrijven,.
En dan zijn er nog de kosten natuurlijk. Die hebben we zoveel mogelijk proberen te beperken. De ingrediënten om de pasta te maken hebben we gratis verkregen door sponsoring. De wijn hebben we, via een vriend, aan aankoopprijs kunnen kopen.
Zo een actie op poten zetten betekent natuurlijk ook veel regelen en afspraken maken. Maar we beleefden hier ook wel wat plezier aan! Al onze to do’s verzamelden we in onze enige echte ‘Soeliwoeilie to doeli’. Een vleugje humor hier en daar kan wonderen doen.”